REHAbed – Sklep medyczny / ortopedyczny. Sprzęt rehabilitacyjny / wynajem sprzętu medycznego Środa Wielkopolska / wlkp

Wypożyczalnia

Home »  Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Działamy na terenie powiatów: średzkiego, wrzesińskiego, śremskiego, jarocińskiego, poznańskiego i w mieście Poznaniu.

Naszą dewizą jest na czas, na miejsce, na pewno. Dlatego wystarczy jeden Państwa telefon, a dowieziemy sprzęt w umówione miejsce i czas, jak również zaprezentujemy jego działanie w krótkim instruktażu. Gdy Państwo zdecydują, że umowa powinna zostać zakończona przyjedziemy i odbierzemy sprzęt w dogodnym i ustalonym z Państwa terminem. Nie musicie Państwo nic wnosić, nigdzie chodzić, niczego innego załatwiać. Ponieważ jesteśmy też sklepem posiadającym umowę z NFZ możemy dostarczyć i sprzedać inne potrzebne produkty medyczne takie jak: materace, materace przeciwodleżynowe, prześcieradła  podkłady, pieluchomajtki, kosmetyki do pielęgnacji, balkonik kroczący, koncentrator tlenu, łóżka medyczne i rehabilitacyjne. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w opiece nad ludźmi chorymi dlatego mogą podzielić się ważnymi i cennymi wiadomościami, informacjami oraz uwagami całkowicie za darmo.

Dysponujemy bazą ponad 100 łóżek rehabilitacyjnych 4 funkcyjnych, sterowanych pilotem. Wszystkie łóżka są na gwarancji podobnie jak koncentratory tlenu, wózki chodziki i balkoniki. Na życzenie możemy dostarczyć również sprzęt taki jak: podnośniki transportowe, stojaki do kroplówek, inny sprzęt zgodny z Państwa wymogami.

Współpracujemy tylko z renomowanymi wytwórcami sprzętu na rynku polskim, takimi jak: Vermeiren, Rehafund, Timago, Thuasne, ARmedical.

W przypadku zainteresowania, pytań lub gdy potrzebny jest inny sprzęt prosimy o kontakt telefoniczny (61 285 95 13 lub 601 506 104) lub mailowy (rehabed01@gmail.com) z naszym sklepem. Jesteśmy gotowi, aby Państwu pomóc.